Biz Kimiz?
  Eğitim İçin
  Ekibimiz
  Projelerimiz
  Başardıklarımız
  Sponsorlar
  Medyada Biz
  Medya İçin
  Yardım Edin
  Temas İçin
Türkiye'nin ilk ve Tek Profesyonel Macera Yarışı Takımı
 
Sponsorlar Sponsorlukla ilgilenen şirketler - Tıklayınız!
Bağışseverler - Tıklayınız!

"Büyük işler, mühim teşebbüsler ancak müşterek mesai ile mümkündür." - Mustafa Kemal Atatürk

Sponsorlarımız, hep beraber bu dünyayı daha yaşanır hale getirebileceğimiz fikrini paylaşmaktadırlar. Aynı zamanda, eğitim aracılığıyla gelecek nesillerin ufkunu açabileceğimize ve onları olumlu etkileyebileceğimize inanmaktadırlar. Sponsorlarımızın yardımıyla hedeflerimize daha çabuk ulaşacağız; o nedenle minnettarız.

Bu anlamlı gayrete destek vererek sponsorumuz olabilecek, kendi reklam ve tanıtımlarında kas gücüne dayalı projelerimizin etkili temalar sunacağını düşünebilecek bir şirketle bağlantınız var ise, sponsorluk fırsatlarımızı paylaşabilmemiz için lütfen bizimle temas kurunuz.

Aşağıda, sponsor kurumlarla birlikte tarihleriyle sıraladığımız bağışseverlerimizin adlarını bulacaksınız. Kişisel bağışların bizim için anlamı büyük. Kişilerin bağışları karşılık beklemeksizin yapılıp, çabalarımızın önemli olduğunu bize bir kez daha hatırlatıyor; doğru yolda olduğumuzu telkin ediyor. Sadece bir teşekkür karşılığı yapılan bu bağışlar çalışmalarımızı onaylıyor ve yılmadan devam edebilmemiz için bize şevk veriyor. Eğer siz de bu listeye katılmayı dilerseniz, Yardım için sayfamızı lütfen ziyaret ediniz.

     Kısa sunum: Tıklayınız     Üçe katlanır broşür: Tıklayınız    
     Altı Zirve Proje Önerisi: Tıklayınız Tanıtım için Afiş: Tıklayınız
     İki taraflı bilgi sayfası: Tıklayınız

Mevcut Sponsorluk Fırsatları

Tekne Sponsoru: Son kullanan ekip teknemizin adını Calderdale koymuş. Tekneye verecekleri yeni isimle tarihe geçecek bir Tekne Sponsoru gerekmektedir. Tekne adında bir şirketin sloganından esinlenilebileceği gibi, "İnebolu" veya "Türkiye" benzeri sembolik mesajlar içeren bir isim de kullanılabilir. Bizimle amaçları örtüşen başka kurumlar, örneğin sigaraya karşı bir mesaj verebilmek için "Dumansız" gibi bir ismi destekleyebilirler.

Pala Sponsoru: Bu kategoriyi küreklerimizin palalarında isim veya logolarının görünmesini dileyen sponsorlarımıza ayırdık.

Zirve Sponsorları: Altı Zirve Projesi, dünyanın altı ayrı kıtasının herbirindeki en yüksek zirveye kas gücüyle ulaşacak. Bu fırsat altı ayrı zirve sponsoruna açıktır.

Eğitim Sponsorları: Sitemizde yolculukla ilgili haberler, makaleler, görseller ve görüntülerin yanında, konuma bağlı olarak eğitici bilgiler de sunmak istiyoruz. Okullarda kullanılabilecek bu bilgileri derlemek, düzenlemek ve sunmak için çabanın ötesinde özel teknoloji ve ek kaynak gerekmektedir. Sırf yolculuk sırasında sitemizi güncel tutabilmek için ve dünyanın uzak köşelerinden Yatılı İlköğretim Bölge Okullarımızla yaptığımız telekonferanslar için gereken uydu haberleşmesi, maddi külfet yaratmaktadır. Bu alanda bize destek olacak bir Türk Eğitim Sponsoru, yapılanı daha etkili bir şekilde eğitim sistemimizde değerlendirmemizi sağlayacaktır.

Kategori Sponsorları: Değişik kategorilerde markalarının tanıtımını düşünen sponsorlarımız bu fırsatı değerlendirebilirler. Şirketlerin pazarlamada yaratıcılığına göre bu alan kalabalıklaşacaktır.

 

NAKDİ SPONSORLAR

.

Eğitim Sponsorları

.

Altın Sponsorlar

.

Gümüş Sponsorlar

.

Türkiye'de Tanıtım Sponsoru
  Marjinal Reklam ve TanıtımAYNİ MALZEME ve HİZMET SPONSORLARIMIZ

.

Diğer Sponsorlar

.

 

Önceki safhalardaki sponsorlarımız

 


Around-n-Over, P.O. Box 19662, Seattle, WA 98109-6662 • Faks: 206-709-3927 • info@around-n-over.org
Site tasarımı - Erden Eru砕 Copyright © 2003 Around-n-Over • Her hakkı mahfuzdur.